Настенный LED светильник для зеркал Diasha 9520/S 16W серый
вверхвниз
-7%
45 дней
1 194 ₴
1 110 ₴
- В наличии
- Код: 9520/S
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Висота: 9 см
- Довжина: 40 см
- Від стіни: 23 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 14 см
- Ширина основи: 9 см
- Довжина монтажної планки: 8 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 880 lm
- Загальна потужність: 16 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення : 0-10m²
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: фарба
- Призначення: для коридору, для офісу
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Цвет | Серый |
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Настенный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 40 см |
| Высота | 9 см |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Степень защиты | IP20 |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 8 см |
| Назначение | для коридору, для офісу |
| Световой поток | 880 lm |
| Габарити упаковки: | 43x17x6 |
| Тип покрытия | фарба |
| Загальна потужність: | 16 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.005 м³ |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Від стіни: | 23 см |
| Ширина основи: | 9 см |
| Длина основания | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 110 ₴



