Світильники бра 939/3
Бра - модель 939/3 . Тип кріплення - планка.
Характеристики бра 939/3:
- Колір каркасу - Крем;
- Потужність - 40 Вт;
- Розмір 18 х 57 см;
- Вимикач на каркасі - НЕМАЄ;
- Змінний джерело світла - ТАК;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 120 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Прованс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 053 ₴




